Sporthal “DE MIJSE”:
Straat en huisnummer: Oostmijzerdijk 4
Postcode: 1636 WC
Plaats: Schermerhorn

Telefoon: 072 502 1225
E-mail: sporthal@mijse.nl
Beheer: L. Harders 06 53 34 49 32 en P. Groot 06 29 41 15 19

Redactie Digitaal Clubblad Sporting S:
S. Jonk 072 502 2268 / 06 17 96 26 05 | sjaak.jonk@quicknet.nl

Websitebeheer SV Sporting S:
GreenMillpc

AVG:
avg@svsportings.nl

Dagelijks Bestuur:
Voorzitter: H. Timmer 072 502 2816 / 06 10 59 45 62 | hjtimmer@quicknet.nl
Secretaris: T. Hottinga 072 502 1599 / 06 50 56 73 85| secretaris@svsportings.nl
Penningmeester: D. Marrees 06 15 01 81 22 | penningmeester@svsportings.nl

Afdeling Voetbal/Zaalvoetbal:
Voorzitter: N. Kentie 06 16 40 79 92 | nielskentie@gmail.com
Secretaris: R. Vlaar 06 23 82 11 07 | secretaris.sps@gmail.com
Penningmeester: R. Steinz 06 22 94 86 55 | remco@pcsfietsen.nl
Wedstrijd Secretaris Senioren: R. Vlaar 06 23 82 11 07 | revla@kpnmail.nl
Wedstrijd Secretaris Jeugdvoetbal: R. Knoop 06 50 12 39 99 | rpjknoop@gmail.com
Bestuurslid 1: G. Konijn 06 10 03 88 74 | dekonijntjes@hetnet.nl
Bestuurslid 2: L. Vendel 06 82 69 37 05 | leon2704@hotmail.com

Afdeling Handbal:
Voorzitter: G. Kramer 072 850 0261 | sportings@handbal.nl
Secretaris: F. Stekelbos | sportings@handbal.nl
Penningmeester: F. Stekelbos | sportings@handbal.nl
Wedstrijd Secretaris: C. Plugboer 072 502 1872 | sportings@handbal.nl
Wedstrijd Secretaris Jeugd: T. Lentz 072 502 2956 | sportings@handbal.nl

Afdeling Biljart:
Voorzitter: R. Veerman 072 533 5987 | rudoveerman@kpnmail.nl
Secretaris: S. Jonk 072 502 2268 / 06 17 96 26 05 | sjaak.jonk@quicknet.nl
Penningmeester: C. Schuit 072 502 1436
Wedstrijdleider Dinsdag: G. Borsjes 072 502 2001 | g-borsjes@hetnet.nl
Wedstrijdleider Woensdagmiddag: S. Jonk 072 502 2268 | sjaak.jonk@quicknet.nl
Wedstrijdleider Woensdagavond: G. Borsjes 072 502 2001 | g-borsjes@hetnet.nl
Wedstrijdleider Donderdag: B. Slooten 06 57 33 49 22 | bg.slooten@gmail.com
Bestuurslid: S. Bergmann 072 503 9574

Afdeling Badminton:
Voorzitter: M. de Geus 072 504 4490 | badmintonsportings@hotmail.com
Secretaris: W. Oudejans 072 502 2791 | bovenmolen-g@hotmail.com
Penningmeester: H. Holzhaus | huib@holzhaus.nl